اخبار هیات

دعوت 5 ورزشکار استان تهران به اردوی تیم‌ملی پارا تیراندازی با کمان

اردوی تیم‌ملی پارا تیراندازی با کمان از روز 7 خرداد برگزار می‌شود و از استان تهران 5 ورزشکار در این اردو حضور خواهند داشت.

 این اردو تا روز 19 خرداد در تهران برگزار می شود و از تهران؛ محمدرضا زندی، اصغر زارعی‌نژاد، سیده زهرا حسینی، محدثه کهنسال و محمدرضا عرب عامری در دو ماده کامپوند و ریکرو در این اردو حضور دارند.

اردوی تیم‌ملی پارا تیراندازی با کمان با حضور 14 ورزشکار برگزار خواهد شد که استان تهران با 5 ورزشکار، یک سرمربی و یک روانشناس، بیشترین سهم را در اختیار دارد.

 مجید کهتری به‌عنوان سرمربی از تهران و وحید نخعی مقدم به‌عنوان روانشنا‌س از تهران در این اردو حضور پیدا می کنند.

 

خواندن 10 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سه مقام باارزش ملی پوشان تهرانی در مسابقات انتخابی تیم‌ملی ریکرو و پارا ریکرو

مسابقات انتخابی تیم‌ملی ریکرو و پارا ریکرو را در دو گروه آقایان و بانوان روز پنجشنبه 29 اردیبهشت‌ماه در سایت آزادی تهران برگزار شد و ملی پوشان تهرانی به یک مقام اولی و دو مقام دومی دست یافتند.

فدراسیون تیراندازی با کمان این رقابت ها را با نظارت سرمربی تیم‌ملی پارا و کادر فنی و با حضور 86 کماندار به مسافت 70 متر برگزار کرد که در رشته ریکرو بانوان، مقام اول به تینا بهنام نیا از اصفهان رسید؛ پارمیدا قاسمی از تهران مقام دوم را کسب کرد و رویا نوریان از اصفهان بر سکوی سوم ایستاد. 25 کماندار در ریکرو بانوان با هم رقابت کردند.

 در ریکرو آقایان که با حضور 61 کماندار برگزار شد، مقام‌های اول و دوم به کمانداران تهرانی رسید و محمدرضا عرب عامری و سعید میرشکار سکوهای اول و دوم به خود اختصاص دادند. صادق اشرفی از آذربایجان شرقی هم به مقام سوم دست یافت.

 

خواندن 10 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
انتخاب و معرفی باشگاه‌های برتر تیراندازی با کمان حوزه‌ها و شهرستان‌ها به‌صورت دوره‌ای

در جلسه هیات‌های تیراندازی با کمان حوزه‌ها و شهرستان‌های استان تهران مقرر شد باشگاه‌های برتر حوزه‌ها و شهرستان‌ها به‌صورت دوره‌ای انتخاب و معرفی شوند.

در این جلسه که با حضور "کتایون طبسی" رئیس، دکتر افشاری نایب رئیس و شعبانی دبیر هیات تیراندازی با کمان استان تهران، امروز چهارشنبه برگزار شد، عملکرد سال گذشته حوزه‌ها و شهرستان‌ها مورد بررسی قرار گرفت و مسئولین هیات‌های تیراندازی با کمان، تقویم ورزشی سال 1401 خود را ارائه دادند.

 همچنین برنامه‌های سه‌ماهه آینده هیات‌های حوزه‌ها و شهرستان‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در جریان این جلسه، قرار شد جلسات حوزه‌ها و شهرستان‌ها هر سه ماه یک‌بار تشکیل شود و آنان گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.

 

 

 

 

خواندن 24 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قابل توجه مدال آوران استان تهران/ فردا آخرین فرصت ثبت اطلاعات و سوابق مدال‌ها در سامانه مبین

ورزشکاران و ملی‌پوشان تیراندازی با کمان استان تهران برای ثبت اطلاعات و سوابق مدال‌های کسب‌شده خود باید در سامانه مبین به آدرس http://mobin.msy.gov.ir (سامانه ثبت سوابق ورزشی) مراجعه کنند.

 ورزشکارانی که در مسابقات برون‌مرزی، لیگ، قهرمانی کشور، انتخابی تیم‌های ملی و رنکینگ کشوری در سال‌های 1400 و 1401 موفق به کسب مدال شده‌اند تا پایان وقت اداری فردا پنجشنبه 29 اردیبهشت‌ماه باید در سامانه مذکور اقدام به ثبت مدال‌های خود کنند.

 ثبت اطلاعات و سوابق مدال‌های کسب‌شده ورزشکاران درپی درخواست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با بخشنامه احمد گواری سرپرست فدراسیون تیراندازی با کمان صورت می‌گیرد.

 

خواندن 94 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تیم کامپوند ایران با 3 ملی پوش تهرانی راهی کاپ جهانی کره‌جنوبی شد

 

تیم کامپوند کشورمان، شب گذشته با 3 ملی پوش تهرانی برای حضور در مسابقات کاپ جهانی راهی گوانگجوی کره‌جنوبی ‌شد.

امیر کاظم‌پور، محمد صالح پالیزبان(استان تهران)، حمزه نکویی، سید حسام الدین کوثر(استان تهران)، سیده ویدا حلیمیان، راحله فارسی، کوثر خشنودی کیا و گیسا بایبوردی(استان تهران) نفرات اعزامی به این مسابقات هستند.

اسماعیل عبادی به عنوان سرمربی و سودابه صادقی به عنوان مربی در این سفر هدایت ملی‌پوشان را برعهده دارند.

 مسابقات به صورت رسمی از 27 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا اول خردادماه ادامه خواهد داشت.

خواندن 12 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زهرا شعبانی رییس کمیته قهرمانی هیات تیراندازی با کمان استان تهران شد

طی حکمی از سوی کتایون طبسی رئیس هیات تیراندازی با کمان استان تهران، زهرا شعبانی به سمت رئیس کمیته قهرمانی این هیات منصوب شد.

 در حکم زهرا شعبانی آمده ‌است: با توجه به تجربه تجربیات ارزشمند سرکار عالی در امر توسعه، پیشبرد و تعمیم ورزش استان، به‌موجب این حکم به سمت رییس کمیته قهرمانی هیات تیراندازی با کمان استان تهران منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند منان در جهت انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

 

خواندن 20 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green red Oranges blue crimson

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color
Background Image

Spotlight4

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction